Boršovská liga karate 2. kolo 2015

IMG_1201
Druhého kola Boršovské ligy karate r.2015 se zúčastnilo 34 závodníků z TJK Boršov, Panthers Č. Krumlov a TJK Č. Budějovice. Úroveň této soutěže se neustále zvedá, výkony některých závodníků jsou srovnatelné s republikovou úrovní.

Byly vidět opravdu dobré zápasy ve všech kategoriích. Poprvé byl v pavouku vyzkoušen systém na dvě porážky, který dává závodníkům větší šanci na výsledek a na více zápasů. TOP závodníkem soutěže byli vyhodnoceni za dívky Lucka Sajtlerová a za kluky Jan Kuthani z pořádajícího oddílu Karate Boršov. Pohár pro nejmladšího účastníka získal Petr Kiprý z Č. Krumlova. Poděkování patří rozhodčím a organizátorům soutěže J. Ludačkovi, J. Faktorovi, L. Janouchů, A. Anderlů a rozhodčím z TJK Č. Budějovice D. Salajovi a D. Mikulovi. Děkujeme také rodičům a všem za pomoc a podporu, díky které soutěž mohla zdárně proběhnout.

Výsledky:

Tech. 8.-7.kyu kluci:

1.místo Jan Kuthan Boršov 2.místo Oliver Kristinek Boršov 3.místo Petr Kiprý Č.Krumlov

Tech. 8.-7.kyu dívky:

1.místo Adéla Slezáková Č.Krumlov 2.místo Adélka Zvánovcová Boršov 3.místo Sajtlerová Lucka Boršov

Tech. 6.-5. kyu:

1.místo Ondra Bednář Boršov 2.místo Adam Nejedlý Boršov 3.místo Josef Fiala Boršov 3.místo Viktorie Hošková Boršov 3.místo Agáta Nováková Boršov

Kata 8.-7.kyu kluci:

1.místo Jan Kuthan Boršov 2.místo Lukáš Jelínek Č.Krumlov 3.místo Jáchym Javůrek Boršov

Kata 8.-7.kyu dívky:

1.místo Nikola Berková Č. Krumlov 2.místo Nela Kordíková Č. Krumlov 3.místo Lucka Sajtlerová Boršov

Kata 6.-5. kyu :

1.místo Ondra Bednář Boršov 2.místo David Berka Č. Krumlov 3.místo Viktorie Hošková TJK Boršov

Kata týmů 8.-7.kyu:

1.místo Kristinek, Javůrek, Kuthan Boršov 2.místo P.Kiprý, V.Kiprý,, Jelínek Č. Krumlov 3.místo Křenková,Foltýn,Dandová TJK ČB

Kata týmů 6.-4.kyu:

1.místo Nejedlý, Bednář O.,Jovanovič Boršov 2.místo Hošková, Nováková, Sajtlerová Boršov 3.místo Nídl, Stránský, Kuthan Boršov

TOP závodník kluk: Jan Kuthan, Boršov
TOP závodník dívka: Lucka Sajtlerová, Viktorka Hošková, Boršov
Nejmladší kluk: Petr Kiprý, 7 let, Č. Krumlov