Rozvrh tréninků

   Rozvrh skupin A,B,C,D, nábor, přípravka na r .2019

Po     16,00-17,00 přípravka / J. Ludačka

          17,00-18,00  nábor / J. Ludačka

          18,00-19,00 oddíl B, kata / M. Vojtová

          19,00-20,00  / oddíl D / J. Mertl

Út     16,30-17,30 oddíl C / M. Vojtová

          17,30-18,30 oddíl B kata /  M. Vojtová

         18,30-19,30 oddíl A kumite / J. Faktor      

St     16,00-17,00 přípravka / J. Ludačka

          17,00-18,00  nábor / J. Ludačka

          18,00-19,00 oddíl B, kata / M. Vojtová

          19,00-20,00  / oddíl D / J. Mertl

Čt     16,30-17,30 oddíl C / M. Vojtová

          17,30-18,30 oddíl B kata /  M. Vojtová

         18,30-19,30 oddíl A kumite / J. Faktor

         19,45-20,45 cvičení rodiče / J. Faktor

  Pá 14.00-17.00 individuály / M. Vojtová, J. Ludačka

        18.30-19.30 kata+kihon+kumite treneři / J. Faktor

Ne  19,00-20,00 cvičení rodiče, tělocvična E.Destinové TJK / J. Faktor

————————————————————————————————

Po   18,00-19,00 závodní oddíl kumite B / tréninky v ČB, E. Destinové

         19.00-20,15 závodní oddíl kumite A / tréninky v ČB, E. Destinové

St   18,00-19,00 závodní oddíl kumite B / tréninky v ČB, E. Destinové

         19.00-20,15 závodní oddíl kumite A / tréninky v ČB, E. Destinové

 

 

 

 

        

 

       

         

       

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Rozvrh skupin A,B,C,D, nábor, přípravka na r .2019

Po     16,00-17,00 přípravka / J. Ludačka

          17,00-18,00  nábor / J. Ludačka

          18,00-19,00 oddíl B, kata / M. Vojtová

          19,00-20,00  / oddíl D / J. Mertl

Út     16,30-17,30 oddíl C / M. Vojtová

          17,30-18,30 oddíl B kata /  M. Vojtová

         18,30-19,30 oddíl A kumite / J. Faktor      

St     16,00-17,00 přípravka / J. Ludačka

          17,00-18,00  nábor / J. Ludačka

          18,00-19,00 oddíl B, kata / M. Vojtová

          19,00-20,00  / oddíl D / J. Mertl

Čt     16,30-17,30 oddíl C / M. Vojtová

          17,30-18,30 oddíl B kata /  M. Vojtová

         18,30-19,30 oddíl A kumite / J. Faktor

         19,45-20,45 cvičení rodiče / J. Faktor

  Pá 14.00-17.00 individuály / M. Vojtová, J. Ludačka

        18.30-19.30 kata+kihon+kumite treneři / J. Faktor

Ne  19,00-20,00 cvičení rodiče, tělocvična E.Destinové TJK / J. Faktor

————————————————————————————————

Po   18,00-19,00 závodní oddíl kumite B / tréninky v ČB, E. Destinové

         19.00-20,15 závodní oddíl kumite A / tréninky v ČB, E. Destinové

St   18,00-19,00 závodní oddíl kumite B / tréninky v ČB, E. Destinové

         19.00-20,15 závodní oddíl kumite A / tréninky v ČB, E. Destinové

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář