12291858_1506571403005850_6505846523751713577_o

Náš závodní tým ve složení 12 dětí a s podporou 4 trenérů (Jirka Faktor, Josef Ludačka, Lucie Janouchová, Alice Anderlová), vybojoval na závodech složených ze dvou soutěží (Liga talentované mládeže+South cup týmů), celkem 14 medailí! Nejlepšího výsledku z našeho týmu dosáhla Lucka Sajtlerová, dvě zlaté, jedna bronzová medaile.

Závodů se zúčastnilo cca. 120 dětí ze 12 oddílů, a v celkovém vyhodnocení klubů, skončil náš oddíl na krásném bramborovém čtvrtém místě :-), přitom třetí místo a tedy s ním i pohár nám utekl o jeden bod :-(…

Celkové hodnocení dětí z pohledu trenérů, je ale výborné a se zlatou medailí pro každého zúčastněného! 🙂 Doufám že se nám bude dařit i nadále, a já vím že ano! Protože jsme skvělý tým Tj Karate Boršov:-)

KUMITE:

1.MÍSTA:

-Sajtlerová Lucie

2.MÍSTA:

Bednář Ondřej

-Nováková Agáta

3.MÍSTA:

-Kuthan Jan

-Stránský Daniel

-Jovanovič Petr

KATA:

1.MÍSTA

-Sajtlerová Lucie

2.MÍSTA:

-Hošková Viktorie

-Zvánovcová Adéla

3.MÍSTA:

-Kuthan Jan

5.MÍSTA

-Jovanovič Petr

-Nejedlý Adam

KATA TÝMY:

1.MÍSTA:

-Bednář Ondřej+Jovanovič Petr+Nejedlý Adam

3.MÍSTA:

-Stránský Daniel+Hynek Mráz+Kuthan Jan

-Nováková Agáta+Hošková Viktorie+Sajtlerová Lucie

KUMITE TÝMY:

3.MÍSTA:

Jovanovič Petr+Nejedlý Adam+Bednář Ondřej

4.MÍSTA:

Stránský Daniel+Kuthan Jan+Mráz Hynek

další zůčastnění zavodníci :

Šimon Nídl a Jýchym Javůrek 🙂

Napsat komentář

Post Navigation