Krajská liga Borovany 2015

Dne 12.4.2015 se konalo 2. kolo KL JčSKe v Borovanech za účasti 135 závodníků ze 14 oddílů. Za Karate Boršov startovalo…

 

Dne 12.4.2015 se konalo 2. kolo KL JčSKe v Borovanech za účasti 135 závodníků ze 14 oddílů. Za Karate Boršov startovalo osm závodníků Lucka Sajtlerová, Adam Nejedlý, Petr Jovanovič, Ondra Bednář, Jan Kuthan, Igor Šmíd, Hynek Mráz a Dan Stránský.

Boršovský oddíl se této jedné z nejvyšších soutěží kraje zúčastnil po roční pause a to velice úspěšně. Z osmi závodníků jsme získali čtyři medaile, druhé místo kata tým ve složení Adam Nejedlý, Petr Jovanovič, Ondra Bednář. Tito naši kluci nastoupili i do kumite a tam úspěšně vybojovali další tři medaile, druhé místo Adam Nejedlý a třetí místa Petr Jovanovič a Ondra Bednář. Scházelo málo a kata tým mohl být první, ve finále proti družstvu z Cobra ryu Strakonice jsme neměli připravenou bunkai na aplikaci kata. Nepředpokládali jsme, že se tak daleko dostaneme, budeme to muset nacvičit. Celkový výsledek hodnotíme jako úspěch, protože to byl náš první ostrý pokus na KL, kde startují medailisté z M ČR.

Omlouváme se Igorovi Šmídovi za problém registrace, kdy nemohl nastoupit v soutěži kata.

Blahopřejeme závodníkům a děkujeme rodičům za pomoc.

Napsat komentář

Post Navigation