NP 1.kolo, 8.6.2019, Soběslav 

Výsledky: 7 medailí

1. místo Dominik Stránský, kumite

1. Ondřej Bednář, kumite

1. kata tým ml.ži., Jakub Mareček, Evan Dvořák, Dominik Stránský

1. kata tým st.ži., Adam Nejedlý, Daniel Stránský, Ondra Bednář

2. Damián Mokráček, kumite

2. Evan Dvořák, kumite

3. Daniel Stránský, kumite

NP 2.kolo, 5.10.2019, Hodonín 

Výsledky: 7 medailí

1. místo  Daniel Stránský, kumite

1. Damián Mokráček, kumite

2. kata tým ml.ži., Jakub Mareček, Evan Dvořák, Dominik Stránský

3. kata tým st.ži., Adam Nejedlý, Daniel Stránský, Ondra Bednář

3. kata tým ml.žě,, Lucie Povišerová, Tereza Nováková, Sofie Havlová

3. Ondřej Bednář, kumite

3. Daminik Stránský, kumite

NP 3.kolo, 9.11.2019, K. Vary 

Výsledky: 5 medailí

1. místo Dominik Stránský, kumite

1. Damián Mokráček, kumite

2. kata tým ml.ži., Jakub Mareček, Evan Dvořák, Dominik Stránský

2. kata tým st.ži., Adam Nejedlý, Daniel Stránský, Ondra Bednář

3. kata tým ml.žě,, Lucie Povišerová, Tereza Nováková, Sofie Havlová

 

M ČR  ČSKe 7.-8.12.2019 Praha:

Vrchol sezóny na kterém startovalo 76 oddílů, 602 závodníků. Nominovaných závodníků za Karate Boršov  celkem 14, kteří startovali za TJ Karate ČB,  samostatně bychom skončili na 16 místě.

Účast: Damián Mokráček, Jakub Mareček, Viktorie Hošková, Agáta Nováková, Ondřej Bednář, Dan Stránský, Dominik Stránský, Evan Dvořák, Bruno Dvořák, Lucie Povišerová, Sofie Havlová, Tereza Nováková, Hynek Mráz, Adam Nejedlý.

Výsledky: 7 medailí( 1x 1, 2×2, 4×3.místo)

1.místo Dominik Stránský, kumite ml.ži. +35kg

2. Evan Dvořák, kumite ml.ži. -35kg

2. kata tým ml.žě., Lucka Povišerová, Sofie Havlová, Tereza Nováková

3. Dan Stránský, kumite st.ži. -45kg

3. Adam Nejedlý, kumite st.ži. -45kg

3. Ondřej Bednář, kumite st.ži. -52kg

3. Damián Mokráček, kumite ml.ži. -41kg

 

 

 

Účast:  17 dětí – Adam Nejedlý, Daniel Stránský, Dominik Stránský, Viktorie Hošková, Adéla Marečková, Hynek Mráz, Damián Mokráček, Jakub Mareček, Evan Dvořák, Bruno Dvořák, Nela Jeřábková, Agáta Nováková, Ester Nováková, Lucka Povišerová, Tereza Nováková, Zuzana Křenková, Sofie Havlová

Výsledky:

1.místo  Dan Stránský  kumite 10-11, -41kg

2.místo  Adam Nejedlý    kumite 11-12, -39kg

2.místo Evan Dvořák kumite 7-9, -32kg / 5.místo kata

3.místo Hynek Mráz kumite 10-11, +41kg

3.místo  kata tým 7-10 let   Dvořák Evan, Jakub Mareček, Dominik Stránský

5.místo  Ester Nováková kata  7-9

5.místo kata tým  11-12 Adéla Marečková, Ester Nováková, Zuzana Křenková

5.místo  kata tým 7-9, Sofie Havlová, Lucie Povišerová, Tereza Nováková

7.místo  Damián Mokráček  kumite 7-9, +32kg

Zpráva:  Za účasti 86 klubů, 626 závodníků  Českého svazu karate se bojovalo po dva dny ve sportovní hale Jindřichův Hradec o titul Mistra ČR. Organizačně Fight Club velice dobře připravil tuto vrcholnou soutěž k vidění byly i velmi dobré výkony závodníků, především v mužích Dominik Mikula a Tomáš Hermann z TJK ČB. Finále bylo za účasti přímého přenosu televize a panelu zahraničních rozhodčích. Naši závodníci Karate Boršov si vedli nad očekávání dobře, dokázali vybojovat historicky nejlepší výsledek na M ČR ČSKe, celkem jsme vybojovali 5 medailí, titul mistra ČR  vybojoval Dan Stránský,  ale i ostatní jsou krásné výsledky. Bohužel pro zranění nemohl nastoupit naše největší naděje Ondra Bednář, který měl TOP formu a měl možnost být potřetí v řadě mistrem. Vzal to ale statečně a přijel na mistrovství všechny podpořit.


 

Závodníci: Alice Anderlová, Ondra Bednář, Adam Nejedlý, Dan Stránský, Dominik Stránský

Výsledky:

1.místo  Ondřej Bednář 

2.místo Adam Nejedlý 

3.místo  Daniel Stránský- Kumite boys 10-11 -35 kg (12)

2.místo Alice Anderlová- Kumite female juniors +55 kg (8)

Alice Anderlová získala ještě:  2. místo kumite  U20. + 60kg,   2.místo kumite týmů jun., 1. místo kumite tým za výběr SKIF 

Zpráva: Krásného úspěchu jsme dosáhli na GP H. Králové 2018. celkově 7 medailí / 2 zlaté, 4 stříbra, 1bronz. Velký úspěch na jednom z nominačních turnajů pro MS SKIF, které se bude konat příští rok.  GP se zúčastnilo 8 států a 708 startujících.

 

  

Účast: 13 dětí,  Nejedlý Adam ,Stránský Daniel, Mráz Hynek ,Dvořák Bruno, Mokráček Damián, Hošková Viktorie, Nováková Agáta, Nováková Ester, Fuková Magdaléna, Marečková Adéla, Jeřábková Nela, Mareček Jakub, Dvořák Evan

Výsledky:

1.místo  Nejedlý Adam, kumite, 12-13, -39kg

1.místo  Dvořák Evan, kata 7-9

1.místo  Bednář Ondra , kumite 10-11, -41kg

1.místo  kata tým ml. ži., Ondra Bednář, Adam Nejedlý, Dan Stránský

2.místo  kata tým ml. ži., Dvořák Evan, Mareček Jakub, Dominik Stránský

2.místo  kata tým ml. ži., Lucka Povišerová, Sofie Havlová, Tereza Nováková

2.místo   Stránský Daniel, kumite, 10-11, -39kg

2.místo    Jakub Mareček, kata 7-9

3.místo   Ondra Bednář, kata 10-11

3.místo    Viktorie Hošková, kata 12-13

3.místo    Zuzana Křenková, kata 10-11

3.místo     Dvořák Evan, kumite 7-9, -32kg

Zpráva: Účast 15 oddílů, 191 závodníků JčSKe. Vrcholná soutěž kraje, jen vítěz KP má zaručen postup na M ČR a nám se povedla nad očekávání dobře. Musíme pochválit výkony všech jak v kata tak i kumite, vítězové a další v pořadí, pokud si ti před nimi zajistili postup z NP, si tímto výsledkem zajistili postup na M ČR,  takže spokojenost.

 

Účast:  Agáta Nováková, Ondřej Bednář, Adam Nejedlý, Daniel Stránský, Hynek Mráz, Bruno Dvořák, Damián Mokráček

Výsledky:

2.místo   Agáta Nováková  kumite 11-12,  -50kg

2.místo   Dan Stránský  kumite 10-11, -41kg

2.místo   Adam Nejedlý kumite 11-12, -39kg

3.místo   Hynek Mráz  kumite 10-11, +41kg

3.místo   Ondřej Bednář  kumite 10-11, -41kg

5.místo   Ondra Bednář kata 10-11

5.místo   Bruno Dvořák kumite 10-11

7.místo   Damián Mokráček kumite 10-11

Zpráva: Za účasti  50 klubů, 307 závodníků  ČSKe proběhlo první kolo nominační soutěže žáků ČSKe. Našim závodníkům se vstup do postupových soutěží povedl, medailové pozice  3×2.místo, 2x 3.místo jsou velmi dobré a zaručují téměř jistý postup na M ČR.

 

Účast:  Ondřej Bednář, Adam Nejedlý, Daniel Stránský,Dominik Stránský, Evan Dvořák, Bruno Dvořák, Ester Nováková, Magda Fuková, Viki Hošková, Adéla Marečková, Nela Jeřábková

Výsledky:

1.místo  Ondřej Bednář, kumite 10-11, -41kg

2.místo  Daniel Stránský , kumite 10-11, -41kg

3.místo   Dominik Stránský, kumite 7-9, -32kg

3.místo   Evan Dvořák, kumite 7-9, -32kg

5.místo   Viki Hošková,  kata 12-13

5.místo   Magda Fuková,  kata 10-11

5.místo   Ester Nováková, kata 7-9

7.místo   Adéla Marečková, kata 10-11

7.místo   Nela Jeřábková, kumite 7-9, +30kg

Zpráva: Účast 49 klubů, 319 závodníků.  Výsledek a hlavně výkon našich borců byl opět velmi dobrý, 1.místo Ondry Bednáře super, ostatní umístění také. Poprvé se na madaile prosadili  naši nejmladší Evan a Dominik a zajistili si postup na M ČR. Krásný úspěch.

Účast:  Viktorie Hošková,  Adélka Marečková, Jakub Mareček, Ondřej Bednář, Adam Nejedlý, Daniel Stránský, Dominik Stránský, Ester Nováková, Agáta  Nováková, Hynek Mráz, Bruno Dvořák,Evan Dvořák,  Damián Mokráček, Zuzana Křenková, Nela Jeřábková

Výsledky:

1.místo Ondřej Bednář, kumite 10-11, -41kg

1.místo   Evan Dvořák, kumite 7-9, -32kg

1.místo kata tým, ml.ži., (Dominik Stránský, Jakub Mareček, Evan Dvořák)

1.místo   kata tým, ml.žě., ( Ester Nováková, Adéla Marečková, Zuzka Křenková)

2.místo   Damián Mokráček, kumitu, 10-11, -41kg

3.místo   kata tým st.ži., (Ondřej Bednář, Adam Nejedlý, Daniel Stránský)

3.místo   Adam Nejedlý, kumite 11-12, -39kg

5.místo   Bruno Dvořák, kumite 10-11, -35kg

5.místo   Ester Nováková , kata, 9-10

5.místo   Adéla Marečková, kata 12-13

7.místo    Zuzana  Křenková, kata 10-11

Zpráva: Účast 50 klubů, 307 závodníků.  Posledního nominačního NP ČSKe se zúčastnili skoro všichni  naši závodníci. V silné konkurenci  poslední konfrontace před M ČR jsme udělali super výsledek,  je to dobrá zpráva, že naše příprava byla dobrá a jsme připraveni na dobrý výsledek.

 

 

M ČR Českého svazu karate – K. Vary:

1.místo Ondřej Bednář  kat. kumite žácí 9-11 let

2.místo Adam Nejedlý   kat. kumite žácí 9-11 let

3.místo kata tým žáků 7-9 let v sestavě D. Stránský, E. Dvořák, J. Mareček.

Read More →